Przeskocz do treści
Summer Camp 2024 | Aktualne wydarzenia | Szkoła Saltando

Summer Camp 2024

Odliczamy ostatnie dni do tegorocznego Summer Campu, którego tematem przewodnim są „Discoveries”. W atmosferze dwujęzyczności i letniej przygody będziemy rozwijać ciekawość świata i zmysł badawczy wśród naszych uczniów. Summer Camp jest również świetnym pomysłem na adaptację dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczynają naukę w naszej Szkole. Serdecznie zapraszamy!


We are counting down the last days until this year’s Summer Camp, whose theme is 'Discoveries’. In an atmosphere of bilingualism and summer adventure, we will foster curiosity about the world and a sense of exploration among our students. Summer Camp is also a great adaptation idea for children who are starting at our School for the first time in September. You are very welcome!


Aktualności Prywatnej Szkoły Podstawowej Saltando