Przeskocz do treści
Projekt - "Uważnie w Saltando" | Szkoła Saltando

Projekt – „Uważnie w Saltando”

Dzień uwagi jest każdego dnia a dowolna chwila jest dobrą chwilą na praktykę uważności. Dzięki projektowi edukacyjnemu „Uważnie w Saltando”, nasi Uczniowie zaproszeni są na codzienną lekcję uważności. Wspólnie z nauczycielami, zatrzymują się by praktykować ćwiczenia uważnościowe, których wartość jest nieoceniona w wielu obszarach rozwoju i funkcjonowania, takich jak większa koncentracja i zaangażowanie, lepsze zarządzanie sobą i swymi emocjami, obniżony poziom stresu i lęku, odczuwanie współczucia i wdzięczności. Wykorzystanie uważności w edukacji i wplecenie jej na stałe w harmonogram dnia jest wyrazem naszego głębokiego uznania dla potrzeby tworzenia środowiska wspierającego dobrostan nauczycieli i uczniów.

Jeden oddech. Jeden krok. Jeden dzwonek.

Aktualności Prywatnej Szkoły Podstawowej Saltando