Rekrutacja | Szkoła Saltando

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do
Autorskiej Szkoły Podstawowej Saltando.

Prowadzimy obecnie rekrutację do klas: 0, 1, 2 i 3. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 726 860 860 lub mailem: sekretariat@szkolasaltando.pl

Zasady rekrutacji do Autorskiej Szkoły Podstawowej Saltando na wrzesień 2021 roku:

1. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, aby zgłosić chęć uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.
  2. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem celem umówienia spotkania służącego wzajemnemu poznaniu się, wypełnieniu ankiety dotyczącej rozwoju dziecka oraz dopełnieniu formalności związanych z zapisaniem dziecka do naszej placówki.

Serdecznie również zapraszamy do rekrutacji do klas 0, 1, 2 i 3 w roku szkolnym 2022/2023

Saltando realizuje obowiązek szkolny poprzez współpracę z Niepubliczną Szkołą Podstawową Navigo:

Dyrektor Szkoły – Aleksandra Mikulska

ul. Sudecka 98

szkola@navigo.szkola.pl

tel. 533 110 125

Navigo

Model formalno-prawny

Rodzice i dziecko przechodząc na edukację domową (pozaszkolną), formalnie zapisują dziecko do powyższej szkoły. Navigo organizuje egzaminy dla naszych uczniów w budynku naszej szkoły, co zostanie zakończone otrzymaniem świadectwa.

Egzaminy odbywają się raz na pół roku i przyjmują formę kreatywnej zabawy, dalekiej od tradycyjnego egzaminu. W trakcie godzinnej obserwacji nauczyciel bada osiągnięty przez ucznia poziom określonych kompetencji i wiedzy.

Uczniowie na początku roku otrzymają legitymacje szkolne.

Czesne

Czesne miesięczne w roku szkolnym 2021/20221500 PLN